تخصص : تحلیل و پیش‌بینی بازار، ارزش‌گذاری و رصد فناوری، تجاری‌سازی، تحلیل اقتصادی، مشاوره سرمایه‌گذاری، رصد و ارزیابی فرصت‌های سرمایه‌گذاری داخلی و بین‌المللی، تحلیل فنی، تحلیل کسب و کار، ارزیابی و اعتبار سنجی ایده و بازار.

 
 

مجید عقلایی

آقای عقلایی یا همان پدر سام! پدری مهربان و دلسوز و صد البته رفیق برای تمام بچه‌های سام. کارشناس ارشد مدیریت کارآفرینی از دانشگاه تهران هستند. رابطه‌شون با بچه‌های سام طوریه که نگاه از بالا به پایین یک مدیر عامل به کارمند رو به هیچ عنوان به بچه‌ها القا نمی‌کنه و تمام بچه‌های سام، ایشون رو دوست دارن و براشون احترام زیادی قائلن. آقای عقلایی از همین تریبون دوباره ازتون تشکر می‌کنیم بابت خونواده خوبی که برامون ساختین!

دپارتمان الکترونیک و فناوری اطلاعات

تخصص : تحلیل و پیش‌بینی بازار، تحلیل کسب و کار، ارزیابی و اعتبارسنجی ایده و بازار، بررسی و ارزیابی فرصت‌های سرمایه‌گذاری.

علی سیف

علی سیف از جمله پر انرژی‌های سام هستش که مهندسی صنایع خونده، مدیر دپارتمان فناوری اطلاعات و الکترونیکه و بچه‌های گروهش معتقدن بیشتر از اینکه شبیه به مدیر باشه شبیه به منتوره، از بس که روابط حسنه‌ای با بچه ها برقرار می‌کنه و همه چیز در صلح پیش میره!ایشون  جزء اولین کسانی هست که در سام بساط پیک نیک رو می‌چینه. علی بیشتر از هشت ساله که تصمیم گرفته کنار سام باشه که ما از این تصمیمش بسیار خوشحالیم.

میترا شیراوند

میترا شیراوند در نقش مادر در شرکت سام ایفای نقش می‌کنه. درسته که کارشناس محیط زیسته ولی از هر انگشتش یه هنر می‌ریزه و آشپز درجه یکیه که همه جور کیک، شیرینی و مربا رو می‌تونید ازش درخواست کنید و با عشق براتون آماده کنه.

مصطفی حسن‌زاده

مصطفی از جمله بچه‌های همیشه انرژی مثبت سامه که تقریبا هیچوقت در حال غر زدن یا ناراحتی دیده نشده.عجیبه! اما شدنیه…در بدترین شرایط هم وقتی نظرش رو می‌پرسی میگه فعلا که همه چیز خوبه. مصطفی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر داره و بارها توی سام باعث و بانی خنده‌های از ته دل بچه ها شده و ما خیلی خوشحالیم از اینکه کنارمونه…

پریسا مسافر

درسته که پریسا مهندسه ولی به شدت  عاشق نوشتن و عکس گرفتنه طوری‌که بیشتر عکس‌های اتفاقات و دورهمی‌های سام رو توی گالری دوربینش می‌تونید پیدا کنید. البته همین موضوع باعث شده که سمت ادمین فضاهای مجازی سام رو هم بهش بدیم. پریسا همیشه همه سعی و تلاشش رو می‌کنه  حال اطرافیانشون رو خوب کنه.”چه خوبه که” کنار این تیم هستی.

مائده طاهرخانی

مائده تقریبا کوچکترین عضو سام و یه دهه هشتادی تمام عیاره. دانشجوی رشته فیزیکه و خوش فکر و خوش ایده‌ست و انقدر سر خودش رو شلوغ کرده که وقت سر خاروندن هم نداره. گاها دیده شده که ساعت 3 نصفه شب هم در حال کار کردنه. عاشق نجومه و البته دوست داره که همیشه یاد بگیره. و البته سام خیلی خوشحاله از داشتن جوانانی این چنین.

گلی صمدی

گلی هم مهندسه و هم مدیر و از جمله علمای شرکت سامه. در مورد هر موضوعی که بحث می‌شه، با طمانینه و کلی حال خوب برات صحبت می‌کنه، جوری که دلت نمی‌خواد صحبتش تموم شه. از عزیزان خطه‌ی سرسبز شمال کشوره که اگر تمایل داشته باشید گویش و لهجه و زبان شمالی رو هم بهتون با عشق و مهارت آموزش میده.

مصطفی یزدانی

درسته که مصطفی یزدانی ارشد مهندسی هوا و فضا از دانشگاه شریف رو داره، و خیلی هم کاربلد و کار درسته! ولی ما گاهی فکر می‌کنیم اگر همین الان بره توی حرفه‌ی دوبله شروع به فعالیت کنه کلی موفق‌تر خواهد بود. از بس که صدای دلنشین و قشنگی داره.مصطفی از بچه‌های خوب شهر با اصالت یزده و هر چی از ادب و حرفه‌ای بودنش بگیم کم گفتیم.

میلاد غیاثوند

همیشه تصور ما از گرافیستا، یه استایل خاصه که عمدتا مدل موی خاصی دارن. اگر با این معیار تو سام بگردین، گرافیست سام رو پیدا نمی‌کنید. میلاد کارشناس ارشد فیزیکه اما از اون گرافیست‌های خلاقه، که فقط کافیه خواسته‌ت رو بهش بگی، می‌ره و تو دریایی از ایده‌ها و محتواهاش شنای اساسی می‌کنه و کار رو به بهترین نحو و با کمترین میزان تغییر بهت تحویل میده. فقط حواست باشه که بگی میلاد این کار عجله‌ایه…خوشحالیم از داشتنت میلاد!

دپارتمان فناوری‌های پیشرفته و نوظهور

تخصص : تحلیل فنی و اقتصادی، مشاوره سرمایه‌گذاری، تحلیل و پیش بینی بازار، رصد و ارزیابی فرصت‌های سرمایه گذاری داخلی و بین المللی.

مهدی انصاری

مهدی انصاری کارشناس ارشد رشته نانو از دانشگاه امیرکبیر و مدیر منضبط و منظم دپارتمان فناوری‌های پیشرفته‌ست که سرعت عمل بالایی داره و همیشه تمام سعی‌ش اینه که خروجی خودش و تیمش به بهترین شکل باشه. مهدی…بابای آریاست و خیلی دوستش داره و هرازچندگاهی آریا رو با خودش میاره شرکت و کلی انرژی میده به سام…البته شنیده‌ها حاکی از آن است که آریا از الان برای جانشینیه پدر برنامه‌ریزی کرده. عکس و شواهد هم از این تصمیم، موجوده.

گینا مهدیان

گینا کارشناس ارشد رشته شیمی آلی و بنیان‌گذار کلمات “خواهر”، “برادر” و “پدر” در سام هستش و البته که کسی جرات نداره رو حرفش حرف بزنه. در عین لطافت و عطوفت همیشه حرفش رو به کرسی می‌نشونه و کسی نمی‌تونه بهش بگه نه! حتی آقای پدر سام (آقای مجید عقلایی)… بله… ایشون هم یکی از خوبای تیمشون هستن و جا داره از همینجا بگیم: عرض ارادت خواهر عزیز سام…

شیما روشنکار

شیما یکی از دخترای خوب و پر از امید سامه که عاشق نوشتن و دور هم بیرون رفتنه. آمار خیلی از جاهای دیدنی و قشنگ رو می‌تونی از شیما بگیری و همیشه تو برنامه‌ریزی برای بیرون رفتنای بچه‌های سام کلی حرف برای گفتن داره. راستی شیما کلکسیونی از استیکرای باحال رو داره. جایی کم آوردین کافیه یه درخواست استیکر برای شیما بفرستید. شیما کارشناس ارشد نانوشیمیه و ما خیلی خوشحالیم که شیما رو در کنار خودمون داریم.

حدیثه خراسانی

حدیثه خراسانی مهندس شیمیه و از خوبای سامه و دقیقا برعکس گلنوش هرجا گربه باشه پاش رو نمیذاره! و جیغ کشان فرار می‌کنه. از اون دسته آدم‌هاییه که لازم نیست زمان زیادی از رابطه‌ت باهاشون گذشته باشه تا بتونی باهاش صمیمی بشی و خیلی راحت باهر جمعی کنار میاد. به این دسته از آدم‌ها “رفیق” هم گفته می‌شه. حدیثه یکی از اونهاست. علی‌رغم اینکه به تازگی به تیم اضافه شده اما گویی سال‌هاست باهات رفیقه.

مهسا حیدری

درسته که مهسا مهندس مواد متالورژی صنعتیه اما اسمش که میاد فکر می‌کنید چی به ذهن بچه‌های سام می‌رسه؟ بله! ایتالیا و میلان. از شیفتگان ایتالیاست و اونجا رو وطن دوم خودش میدونه. مهسا مسلط به زبان انگلیسیه، جوری که تمام همکارا به این موضوع حسادت جدی‌ای دارند. تازه اصولا هر آدمی در یک موضوع خاص، دایره المعارف به حساب میاد، مثلا فیلم، کتاب، فوتبال و …کافیه در مورد فوتبال و فیلم سوال و یا نکته ای داشته باشی! مهسا می‌تونه براساس پرسونای شما پیشنهادات کاملا شخصی‌سازی شده‌ای داشته باشه. دیدم که میگما!

یاسمن داوری

یاسمن خانوم مهندس با پشتکار و پر از دانش سامه که حضور و تلاشش در سام برای همه‌ی بچه‌های سام مثال زدنی و دلنشینه…‌
یاسمن همیشه در سام برای انجام کارهای سخت پیش‌قدمه…

دپارتمان پلیمر و پتروشیمی

تخصص : تحلیل فنی و اقتصادی، مشاوره سرمایه‌گذاری، تحلیل و پیش بینی بازار، رصد و ارزیابی فرصت‌های سرمایه گذاری داخلی و بین المللی.

حامد اقبال احمدی

حامد، کارشناس ارشد مهندسی شیمی و مدیر دپارتمان نفت، گاز و پتروشیمیه و  از جمله خوبای سامه که همه دوسش دارن. تمام ارزیابی عملکردهای آخر سال سام هم مهر تاییدی بر این موضوعه، طوری‌که در چند سال اخیر تقریبا همیشه رتبه اول رو به خودش اختصاص داده. تقریبا شش ساله که با سامه و هیچوقت توی این مدت کسی میزش رو نامرتب ندیده، و این موضوع توی کارش هم صادقه! تمیز و مرتب. اگر کارتون به حامد افتاد بدونید و مطمین باشید که با یه آدم خیلی خوش قول سر و کار دارید.مرسی حامد!

نیلوفر باقری

نیلوفر، کارشناس ارشد مهندسی شیمی و از جمله مهربونای سامه. به شدت وجدان کاری داره و اگر یه کاری رو بهش بسپارید خیالتون راحت راحت باشه بابتش. همیشه روی میزش یه نشونه‌هایی می‌بینی که کلی کیف می‌کنی! یه دست خطی، یه حرفی، یه گلی، یه شیرینی‌ایی. خلاصه یه چیزی که نشون میده صاحب این میز نیلوفره! در ضمن هر وقت و هر جا این علامت رو دیدین : 🙂 ! حواستون باشه که نیلوفر قبل از شما اونجا بوده… آهان! راستی… نیلوفر، باعث حال خوب سام هستی و مرسی که کنار مایی!

سید علیرضا شیخ‌الاسلام

“سید…علیرضا یا شیخ…با هر کدوم که راحتتری صدام کن”. هرموقع خودش رو معرفی می‌کنه این جمله رو ازش می‌شنوید. هر کی هم تو سام یه جور صداش می‌کنه. از بچه‌های خوب تیم پتروشیمی سام و مهندس پلیمره که پر تلاش بودن رو میشه حین کار کردنش با همه وجود دید. علیرضا خیلی فراتر از سنشه، از اونایی که فارغ از سنشون اگر باهاشون هم کلام بشی کلللی مطلب جدید، با دقت و عمق بالا ازش یاد می‌گیری. همچنین از جمله کوهنوردای باحال روزگار هم هست.

سروش عسگری

سروش…امان از سروش که از دیوار صدا در میاد ولی از سروش نه! نه اینکه خیلی پسر آرومی باشه‌ها، خیلی حوصله‌ی حرف زدن و فعالیت کردن نداره. بیشتر ترجیح میده در سکوت کاراش رو پیش ببره، اما نمی‌دونیم که چیکار کرده که بچه‌های سام انقدر دوسش دارن! چیکار کردی سروش؟ راستی، سروش، کارشناس ارشد رشته مهندسی صنایع و یه پسر مستقل و خودساخته‌ست و دوستی و همکاری باهاش باعث حال خوب همه‌ی بچه‌های سامه!

مهدی شریفی

دکتر مهدی شریفی (در رشته مهندسی شیمی) دارای 25 مقاله علمی چاپ شده در معتبرترین مجلات علمی ایران و دنیا! بله!سام همچین بچه‌های مستعد و سطح بالایی داره.البته که بماند ایشونم مورد حسادت بسیاری از دوستان در سام واقع شدن و تعداد زیادی از بچه‌های سام درخواست شیرینی دارن بابت این همه مقاله و کاملا هم درخواست به جاییه! اما کو گوش شنوا؟ آقای دکتر!  از همین تریبون باز درخواست خودمون رو اعلام می‌کنیم. شیرینی نمیدی به ما؟ جدای از شوخی! ما خیلی خوشحالیم که آقای دکتر شریفی رو توی سام داریم…

مریم حیدرشناس

مریم، کارشناس ارشد مهندسی پلیمر و از قدیمی‌ها،  خوبا و با وفاهای سامه!یه دختر از خطه‌ی گرم و پر از عشق جنوب کشور، که در عین آرومی و متانت، یه موقع یه چیزایی میگه که از خنده ریسه می‌ریم! مریم برای تمام لحظات خوبی که برای سامی‌ها ساختی از همینجا ازت تشکر می‌کنیم. مریم هرموقع میره توی آشپزخونه‌ی سام، بوی قهوه‌ی اعلا در سام می‌پیچه و خلاصه از اون قهوه‌خورای قهار سامه! راستی مراقب باشید مریم رکه! اما تودلش هیییچی نیست.

تیم بین‌الملل

مهدیس عارف‌پور

مهدیس مهندس اقتصاد و ستون روابط بین‌الملل و انجام پروژه‌های بزرگ در سامه!
قدرت نفوذ بالا و خونگرمی و مهربونیش در حدیه که ما خیلی خدا رو شکر می‌کنیم برای داشتنش…

صادق قربان‌زاده

آقای دکتر قربان‌زاده از جمله بچه‌های دقیق و منظم سامه که مسئولیت خطیر انجام و پیش‌برد پروژه‌های بین‌المللی سام رو بر عهده گرفته و ما مطمئنیم که بهترین انتخاب رو برای این بخش انجام دادیم!

دپارتمان مالی و اداری

حسین رضایی

حسین، مدیر دپارتمان مالی و اداری در سام و کارشناس مهندسی نرم افزاره. یکی از زحمتکش‌های سامه که ما همیشه در رفت و آمد دیدیمش. از بدو تولد سام کنارش بوده و کارش خیلی سخته و از همینجا ازش تشکر می‌کنیم. تازه بابت تمام حس‌های خوبی که بعد از ریختن حقوقامون بهمون میدی و بابت تموم چونه زدن‌ها با کارفرماها و گرفتن طلب‌هامون و کلی زحمت دیگه، همین جا ازت تشکر می‌کنیم…مرسی حسین!