تحلیل و توسعه بازار سام

ماموریت سام تحقیق و توسعه بازارهای داخلی و بین‌المللی در صنایع با فناوری پیشرفته (Hi-Tech) می‌باشد. تحلیل بازار و خدمات توسعه بازار در فناوری‌های پیشرفته در طول مسیر تجاری سازی و توسعه کسب و کار مورد نیاز خواهد بود. بنابراین سام در تمام مسیر توسعه کسب و کار (شناسایی فرصت سرمایه گذاری تا بازاریابی و فروش محصولات پیشرفته در بازار) مشتریان خود را همراهی خواهد کرد.
خدمات سام

توسعه بازار

توسعه بازار

سالانه بودجه زیادی در ایران به سرمایه‌گذاری در احداث واحدهای صنعتی اختصاص می‌یابد، که ممکن است به دلیل شناخت نادرست بازار با شکست مواجه شوند. از این رو "توسعه بازار" توجه بیشتری را می‌طلبد. سام در این مسیر در کنار شما خواهد بود.
بیشتر بدانید

اقتصاد، سرمایه‌گذاری و کسب و کار

اقتصاد، سرمایه‌گذاری و کسب و کار

یکی از مهمترین اهداف هر کسب و کار در حوزه سرمایه‌گذاری، بازگشت سود و درآمد خالص مثبت است، سام در کنار شما خواهد بود تا به چشم‌انداز اقتصادی و سودده خود نزدیک‌تر شوید.
بیشتر بدانید

مطالعات فناوری

مطالعات فناوری

هر فناوری دارای یک چرخه حیات است که از مرحله محرک فناوری شروع شده و به مرحله اوج بهره‌وری از آن می‌رسد. سام در گام‌های مختلف این چرخه در کنار شما خواهد بود.
بیشتر بدانید

مشاوره

مشاوره

سام با عضویت در انجمن مشاوران مدیریت ایران، کانون مشاوران اعتباری و سرمایه‌گذاری بانکی و انجمن شرکت‌های مشاوره سرمایه‌گذاری و نظارت بر طرح‌ها یکی از شرکت‌های برتر مشاوره و پژوهش بازار است و به منظور ارائه مشاوره‌ای با کیفیت در کنار شما خواهد بود.
بیشتر بدانید
دپارتمان‌های تخصصی سام
الکترونیک و فناوری اطلاعات
تحلیل روندهای کلان بازار و فرصت‌های سرمایه‌گذاری، مطالعه و تحلیل استارتاپ‌های بازار ایران، تدوین برنامه بازاریابی و ... در زمینه‌های:
تجارت الکترونیک - فناوری اطلاعات
موبایل - کامپیوتر و سخت‌افزار
الکترونیک و تجهیزات پیشرفته
مخابرات و ماهواره
نرم‌افزار - بازی‌های دیجیتال
انیمیشن و جلوه‌های تصویری
اطلاعات بیشتر
پلیمر و پتروشیمی
تحلیل روندهای کلان بازار و میزان موفقیت فرصت‌های سرمایه‌گذاری، امکان‌سنجی و طراحی زنجیره ارزش محصولات و … در صنایع:
پلیمر و پلاستیک - رنگ و رزین
پالایش و پتروشیمی - صنایع شیمیایی
آرایشی، بهداشتی و شوینده - لاستیک
سموم و کودهای شیمیایی
اطلاعات بیشتر
فناوری‌های پیشرفته و نوظهور
تحلیل و رصد بازار فناوری‌های پیشرفته و محصولات مربوطه، مطالعه فرصت، پیش‌بینی بازار و تحلیل بازارهای صادراتی در:
فناوری نانو - زیست فناوری
دارو و تجهیزات پزشکی - ژنتیک
آب و محیط زیست - انرژی‌های نو
کامپوزیت و مواد پیشرفته
اطلاعات بیشتر

اگر محصولتان برای همه است، در واقع برای هیچ‌کس نیست!

فلیپ کاتلر

توسعه بازار

توسعه بازار

سالانه بودجه زیادی در ایران به سرمایه‌گذاری در احداث واحدهای صنعتی اختصاص می‌یابد، در حالی که بسیاری از این واحدها به دلیل شناخت نادرست بازار با شکست مواجه می‌شوند. از این رو، "توسعه بازار" محصولات تولیدی کشور توجه بیشتری را می‌طلبد.
بیشتر بدانید

مطالعات فناوری

مطالعات فناوری

بیشتر بدانید

مشاوره کسب‌وکار

مشاوره کسب‌وکار

سام با عضویت در انجمن مشاوران مدیریت ایران، کانون مشاوران اعتباری و سرمایه‌گذاری بانکی و انجمن شرکت‌های مشاوره سرمایه‌گذاری و نظارت بر طرح‌ها یکی از شرکت‌های برتر مشاوره و پژوهش بازار در حوزه فناوری‌های نوین و پیشرفته است و به منظور طراحی و ارائه مشاوره‌ای با کیفیت در کنار شما خواهد بود.
بیشتر بدانید

سرمایه‌گذاری و اقتصاد

سرمایه‌گذاری و اقتصاد

برخی ایده‌ها در نگاه اول عالی به نظر می‌رسند، اما همیشه اقتصادی و سود‌آور نیستند. طرح توجیهی و مطالعات امکان‌سنجی اقتصادی به طور موثر‌ی در مدیریت بودجه، بازدهی پروژه‌ها و بازنگری در طرحی که در اولین نگاه اقتصادی نبوده به سازمان‌ها کمک می‌کند.
بیشتر بدانید
1
صنایع بررسی شده
15
مشتریان ما
15
پروژه‌های موفقیت‌آمیز
0
سابقه (سال)
به ما اعتماد کردند